EE

Naudi Tooway™ kiiret internetti

montre

Kiirus
Lairiba internet otse teieni.

Tänu satelliiditehnoloogiale, toimetab Tooway™ lairiba interneti otse teieni. See on enam, kui 150 korda kiirem tavalisest sisse helistamisega internetist, kvaliteediga, mis on võrreldav ADSLga, Tooway™ lairibateenus on saadaval igal ajal, sobib kõikidele teie arvuti vajadustele, olgu selleks veebis surfamine, e-posti kasutamine, muusika alla laadimine või videote vaatamine. 10Mbps allalaadimiskiirus ja 2 Mbps üleslaadimiskiirusega, ei pea te tundma frustratsiooni oodates, millal sisu või teave ilmub ekraanile. Tooway™ pakub tänu arenenud tehnoloogiale kõrgeima tasemega internetiteenust.

ampoule2

kõikidele
Paindlikud hinnad igale eelarvele.

Tooway™ võimaldab tellida lairiba internetti vähem, kui 15 euro eest kuus, seda kiirusega, mis on 150 korda kiirem, kui traditsiooniline kvaliteetse ADSLga kaabelinternet ja on võrreldav ADSLi hindadega. Kui te vajate internetti endale, oma perele või töö jaoks, siis selleks on olemas fikseeritud hinnaga ja ultra konkurentsivõimelised pakkumised. Tooway™ pakub ka lisavõimalusi, nagu sama paraboolantenni kaudu toimivat televisiooni, VoIP telefonikõnesid interneti kaudu ja kõikjal toimivat juhtmevaba kodust võrku internetile ligipääsuks, ilma, et te peaksite selleks kaablit ühendama. Lisateabe saamiseks võtke ühendust edasimüüjaga. .

carte

kõikjal
Tooway™ on saadaval kõikjal Euroopas ja vahemeremaades.

Tooway™ on saadaval kõikjal Euroopas ja vahemeremaades, seda sama kõrge kvaliteediga, kus iganes te ka ei ole. Kui te elate maapiirkonnas, tuleb teil maksta olemasoleva kalli võrguühenduse eest või oodata kuni “kaasaegse” võrgu saabumiseni. Tooway™ tuuakse satelliidi kaudu otse teieni, mis muudab meie teenuse kõikidele koheselt kättesaadavaks.

prise

lihtne
Ühendage lihtsalt satelliidimodem oma arvutiga!

Tooway™ kasutama hakkamiseks ei ole lihtsamat meetodit. Teie majale tuleb paigaldada välja väike paraboolantenn. Võite paigaldada selle ise või paluda abi professionaalilt. Seejärel ühendage lihtsalt oma modem arvutiga ja süsteem ongi valmis. Mingit telefoniühendust ei ole vaja ja te saate hakata internetti kasutama koheselt pärast lihtsat ühendamist.

Eutelsatlahendus

TOOWAY ülikiire internet